فیزیوتراپی ورزشی در پردیس : فیزیوتراپی ورزشی در درمان ورزشکاران فعال تاکید دارد. تمرکز فیزیوتراپی ورزشی، حفظ یا بازیابی درازمدت تحرک و انعطاف‌پذیری فیزیکی شماست.

از طریق ورزش های فشرده، کل سیستم اسکلتی عضلانی، مفاصل، عضلات و تاندون ها تحت فشار قرار می گیرند. علل فیزیوتراپی ورزشی : تنش، انسداد و درد. علل اغلب یک وضعیت اضافه بار مزمن، بارهای نادرست یا عدم تعادل است.

در محدوده فیزیوتراپی ورزشی در پردیس ، ما به مشکلات و آسیب دیدگی های فردی شما به صورت هدفمند رسیدگی می کنیم. به طور مثال، انسداد مهره ها، اسپاسم عضلانی یا رباط های کشیده شده نسبتاً مکرر در ورزشکاران رخ می دهد. فیزیوتراپی ورزشی در پردیس توسط تیم تمرینی مجرب ما به شما کمک می کند تا سریعتر تسکین پیدا کنید. بنابراین می توانید به زودی فعالیت های ورزشی خود را بدون درد از سر بگیرید.

مراقبت های بعد از شکستگی یا جراحی معمولاً مستلزم دوره طولانی تری فیزیوتراپی است. این تضمین می کند که بدن شما به طور کامل بازیابی می شود و دامنه کامل حرکت خود را به دست می آورد. فیزیوتراپی ورزشی در پردیس به صورت جداگانه با شرایط بدنی و تصویر بالینی شما تنظیم می شود. در اثر متقابل تکنیک‌های ماساژ فعال و آرامش‌بخش، نوارهای کاربردی یا تمرین‌هایی برای جبران عدم تعادل ماهیچه‌ای و آگاهی عمیق‌تر از بدن، ما بازسازی اساسی را تضمین می‌کنیم. متوجه خواهید شد: فیزیوتراپی ورزشی منظم در کلینیک فیزیوتراپی رایبد در دراز مدت از شما حمایت می کند. سیستم اسکلتی عضلانی سالم و روان سالم بهترین پیش نیاز برای دستیابی به اهداف ورزشی شماست.

فیزیوتراپی ورزشی در پردیس

اساس فیزیوتراپی ورزشی

برای اطمینان از اینکه می‌توانید در درازمدت به عملکرد خود در سطح بالا ادامه دهید، مفاصل، تاندون‌ها و ماهیچه‌های شما باید به خوبی کار کنند. علاوه بر رویکرد سالم به بدن خود، آگاهی خوب از بدن نیز پیش نیاز این است: این امر تضمین می کند که سیستم اسکلتی عضلانی محافظت می شود و در برابر سایش محافظت می کند. آسیب بیش از حد به ستون فقرات و مفاصل اغلب به دلیل ناهماهنگی های ناشناخته یا عدم تعادل عضلانی ایجاد می شود. تجزیه و تحلیل ورزشی خاص در تمرین ما در کلینیک فیزیوتراپی رایبد بخش مهمی از فیزیوتراپی ورزشی موفق است: تشخیص زودهنگام می تواند شکایات را قبل از بدتر شدن درمان کند. این به طور موثر از درد مداوم و آسیب به سیستم اسکلتی عضلانی شما پیشگیری می کند.

به عنوان بخشی از فیزیوتراپی ورزشی شما، تیم تمرینی مجرب ما الگوهای حرکتی شما را به طور کامل بررسی می کند: این کار خطرات فردی شما را برای آسیب شناسایی می کند. اطلاعات جامعی در مورد بار، عملکرد و قابلیت های حرکتی فعلی و همچنین قدرت، هماهنگی و استقامت خود دریافت خواهید کرد. این تجزیه و تحلیل همچنین شامل بار روی ستون فقرات و مفاصل شما و همچنین اقدامات مناسب برای جبران است. فیزیوتراپی ورزشی در پردیس شما را در پیشگیری از اضافه بار و آسیب های احتمالی در مراحل اولیه پشتیبانی می کند. این شامل بهینه‌سازی سبک دویدن، توصیه کفی‌ها و سایر تمرین‌های پیشگیرانه و فیزیوتراپی می‌شود: فیزیوتراپی ورزشی کلینیک فیزیوتراپی رایبد، شما را تشویق می‌کند که در طول ورزش‌های منظم و فشرده همیشه بهترین عملکرد را داشته باشید.

درمان های کارآمد به عنوان بخشی از فیزیوتراپی ورزشی

ماساژ به سنت هزار ساله و هنر درمانی برمی گردد. تکنیک های دستی برای تحریک گردش خون در پوست، بافت همبند، ماهیچه ها و تاندون ها استفاده می شود. فشارها، فشارهای بیش از حد یا درد عوارض جانبی مکرر فعالیت های ورزشی منظم و فشرده هستند. ماساژهای ورزشی بخشی از فیزیوتراپی ورزشی است: در طول یک معاینه اولیه، تنش های احتمالی تشخیص داده می شوند. در طول ماساژ، پروتئین هایی آزاد می شوند که به ریکاوری ماهیچه ها کمک می کنند و ظهور مواد پیش التهابی را کاهش می دهند.

در ماساژ به عنوان بخشی از فیزیوتراپی ورزشی شما، ما در تمرین خود به تکنیک‌های خاص گرفتن، فشار، ورز دادن و ضربه زدن متکی هستیم. اینها به پیشگیری یا کاستن انحرافات عضلانی، درد مفاصل، التهاب یا انسداد کمک شایانی می کنند. به این ترتیب، ماساژهای ورزشی سهم مهمی در حفظ حداکثر عملکرد شما دارند.

ما به‌عنوان متخصص فیزیوتراپی ورزشی شما در پردیس ، تیپینگ را به‌عنوان یک جزء اضافی در درمان شما پیشنهاد می‌کنیم: این شکل از درمان در اصل از طب ژاپنی آمده است. برای تقویت عضلات، درمان جراحات و با تثبیت قسمت های خاصی از بدن، جلوگیری از شکستگی و اعوجاج استفاده می شود. با کمک نوارهای تیپینگ ، گردش خون، مایعات لنفاوی و متابولیسم تحریک می شود. آنها را می توان برای چند روز پوشید و حتی هنگام دوش گرفتن نیازی به برداشتن آنها نیست.

آیا آسیب دیدگی ورزشی دارید که عملکرد ورزشی شما را محدود می کند؟ درمان های متنوع فیزیوتراپی ورزشی در پردیس تسکین سریع را برای شما فراهم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید