فواید فیزیوتراپی در منزل : به طور رو به افزایشی ، هم بیماران و هم پزشکان از مزایای فیزیوتراپی در منزل آگاه می شوند. در این مقاله ، در مورد مزیت های اصلی فیزیوتراپی در منزل برای شهروندان پردیس ، دماوند ، بومهن ، گیلاوند ، رودهن صحبت خواهیم کرد.

فیزیوتراپی حرکت و عملکرد را در صورت آسیب، مانند آسیب های ورزشی یا ناشی از کار، و همچنین بیماری و ناتوانی، بازیابی می کند.

آسایش و راحتی فیزیوتراپی در منزل

از فواید فیزیوتراپی در منزل برای مشکلات حرکتی متوسط تا جدی، افراد آسیب دیده به طور قابل درک می خواهند با سهولت در خانه از حرکت در محیط بیرون اجتناب کنند. در این موارد، و حتی برای موارد با آسیب کمتر که از نظر فنی ناامن نیست، مراجعه به کلینیک ، چرا با یک فیزیوتراپی در منزل تماس نگیرید؟ این به سادگی برای همه طرف های مرتبط آسان تر و راحت تر است!

به ویژه، والدینی را در نظر بگیرید که فرزندان کوچکی دارند، که یک قرار ملاقات ساده برای آنها هرگز به این سادگی نیست. بچه ها به راحتی در کلینیک ها یا دیگر محیط های خارجی بیقرار می شوند که استرس قابل توجهی را برای همه می افزاید. دامنه توجه فیزیوتراپیست کاهش می یابد و باعث ارزیابی، درمان و نتایج با کیفیت پایین تر می شود. بیماران دلسرد می شوند و ناامیدی بچه ها با گذشت زمان افزایش می یابد زیرا می بینند که مادر و یا پدر قادر به انجام وظایف عادی نیستند. یا در بهترین حالت، آنها را با سختی قابل توجهی انجام دهید.

فواید فیزیوتراپی در منزل

دسترسی برابر برای افراد دارای معلولیت با فیزیوتراپی در منزل

متاسفانه خیلی از افراد دارای معلولیت نمی توانند به کلینیک های فیزیوتراپی دسترسی داشته باشند. امروزه بسیاری از محیط ها دسترسی های مناسب برای معلولان را ندارند. در حالی که پله‌ها و فضاهای تنگ ممکن است برای اکثر افراد مشکلی ایجاد نکند، اگر روی ویلچر حرکت کنید، موانع بزرگی برای غلبه بر آن‌ها هستند.

فیزیوتراپی در خانه مسائل دسترسی را ساده می کند، زیرا بیماران تحرک و کنترل بهتری بر محیط خود در محیطی دارند که بیشتر آشنا هستند.

مزایای ایمنی شخصی

مزیت اصلی فیزیوتراپی در خانه ایمنی است، زیرا بار حمل و نقل (خانه به کلینیک یا بیمارستان و بازگشت) را از روی یک فرد آسیب دیده و احتمالاً تحت استرس برداشته است.

از فواید فیزیوتراپی در منزل امروزه، فیزیوتراپی در منزل تا حد زیادی به دلیل این ملاحظات ایمنی محبوبیت خود را به دست می آورد. اگرچه بیماران را می توان به خاطر سرسختی که دارند تحسین کرد، اما نکته اصلی این است که رانندگی به کلینیک خطرناک است و می تواند منجر به تصادفات جاده ای جدی شود.

یک بار در روز و زمان تعیین شده برای قرار ملاقات، یک فیزیوتراپیست سیار به خانه شما می‌رود تا ارزیابی عالی و درمان آسیب شما را ارائه دهد.

امیدوارم از این مقاله لذت برده باشید. لطفا نظرات خود را برای ما ارسال کنید و در صورت نیاز به فیزیوتراپی در منزل با ما تماس بگیرید تا متخصصان ما در اولین فرصت برای خدمات فیزیوتراپی در منزل دماوند ، فیزیوتراپی در منزل پردیس ، فیزیوتراپی در منزل بومهن و فیزیوتراپی در منزل رودهن خدمات خود را به شما ارائه دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید